WEB YAZILIM

Dijital dünyada sizi başarılı bir şekilde tanıyoruz. Markanıza güç ve itibar kazandıran özgün ve göz alıcı bir şekilde tasarlanan web siteleri oluşturuyoruz. Sektöre uygun ve markanızın ihtiyaçlarına yönelik, SEO tabanlı web sitenizle kurumsallığınızı geliştiriyoruz. İnternet sitenizin nasıl olması gerektiğini bize söyleyin biz tasarlayalım!

Web yazılım hizmetleri kapsamında firmalarımıza her konuda destek oluyoruz. Projeleri fikirleri ne olursa olsun en özgün ve firmaya en uygun tasarımlarla son teknolojiyi buluşturup işimizi teslim ediyoruz. İsteğiniz doğrultusunda özel web yazılım, web tasarım, web sitesi yazılım ve SEO hizmetleri sunuyoruz. Web yazılım, web tasarım ve SEO konusunda sizlere kurumsal müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Günümüz teknolojisinde web sitelerinin elimizden düşürmediğimiz cep telefonlara uyumlu olmaları son derece büyük önem taşır. Bu tasarıma responsive tasarım adını verebiliriz. Responsive tasarım; mobil uyumlu, cihaza ve ekran genişliğine duyarlı site anlamına gelmektedir. Bu tasarıma uygun olmayan web sitesinin kullanımı oldukça zordur çünkü bilgisayara erişim akıllı telefonlara oranla daha zordur. Sadece akıllı telefon değil responsive tasarım tabletler için de uyarlanır masaüstü, tablet ve telefon olmak üzere 3 sürümde kendi içinde ekran boyutları ve çözünürlükleri değişmektedir. Google sıralama önceliği belirlerken mobil uyumu olan siteleri ön plana çıkarmaktadır. Bu şekilde markanızın veya hizmetinizin kalitesini ve güvenirliğini daha iyi sergileyebilirsiniz.

Web yazılım hizmeti web server sunucularında bulunan yazılımların ve eklentilerin tümünü kapsamaktadır. Dünya çapında en popüler web yazılımlar Facebook, Twiter, Yahoo, WordPress gibi sitelerdir. Bu siteler PHP, JavaScript gibi popüler yazılımlarla oluşturulmuştur. Web tasarım tek başına çok şey ifade etmez ama yazılım ile birlikte yapıldığında, kullanılabilirlik anlamında güçlü bir siteye sahip olursunuz. Web Sitesi Yazılım güçlü Laravel, HTML5 ve CSS3 web yazılım programlarını kullanarak firmalara güçlü web yazılım hizmeti vermektedir. Firmanıza özel panelli web sitesi yazılım uygulamaları geliştiriyoruz. 

 

KISACA WEB TASARIM NEDİR? 

Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.

PEKİ ÖZEL TASARIM VE HAZIR WEB SİTESİ ARASINDA Kİ FARK NEDİR?

Açıkça ifade etmek gerekirse hazır web tasarımı genellikle bütçesi düşük olan müşterilere sunduğumuz bir hizmettir. Hazır wordpress altyapısıyla hazırlanan web sitesine firmanın kurumsal rengi, içeriği ve görselleri ile değiştirerek hazırlanan web tasarım modelidir. Özel tasarım web siteleri ise genellikle bütçe sıkıntısı olmayan müşterilerin istekleri doğrultusunda ürününü ya da hizmetini sergilemek için gerekli alt yapısının sadece o firmaya, ürüne ve hizmete göre tasarlanan, tamamen SEO uyumlu hız ve performans durumlarını göz önüne alarak kodlanan web tasarım çeşididir. Özel web sitelerinin hazır web sitelerine göre artıları tabi ki çok daha fazladır. Bunlardan bazıları; temiz ve kaliteli kodlama alt yapısı, arama motoru dostu olması, kullanıcı deneyimi ön planda olması şeklinde belirlenebilir.  

E-TİCARET SİTESİ Mİ KULLANSAM ACABA?

Dediğinizi duyar gibiyim peki biraz da e-ticaret sitelerinden bahsedelim. Günümüzde tartışmasız çok hızlı büyüyen ve gelişen sektörlerden biri e-ticaret siteleridir. E-ticarete duyulan ilgi satıcıların bu pazar içerisinde bulunmaya yönlenmelerine etki etmektedir. Bu ilgi sayesinde ürünlerinizi sanal ağlarda daha geniş kitlelere gösterebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. 

NEDİR E-TİCARET SİTESİNİN AVANTAJLARI?

 • Ticarette ki sınırları kaldırır.
 • 7/24 ticarete açıktır.
 • Kurulum ve işletme maliyeti düşüktür.
 • Reklam bütçesi düşüktür.
 • Ölçülenebilir ve izlenebilirdir.
 • Hatalar engellenebilir ve zararların önüne geçilebilir.
 • Bütün ürünlerin sunumunu yapmak ve kampanyalar oluşturmak daha kolaydır.
 • Ürün sunumu sınırsızdır.
 • Büyük işletmelere rakip olma fırsatı sağlar
 • Ürünleri müşterilerin ayağına götürür
 • Kampanya ve indirimler çok hızlı duyurulur
 • Kısa sürede hedeflerinize ulaştırır