PRODÜKSİYON

Fotoğraf ve video alanlarında sizlerin beklentisini karşılayarak reklam, tanıtım filmi, belgesel ve tanıtım projeleri alanında uzman başarı odaklı teknik ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile işimizi büyük titizlikle gerçekleştiriyoruz.  

Markanızı ve ürünlerinizi görsel ögelerle anlatmak adına oldukça önemlidir. Prodüksiyon günümüz teknolojisi ve iletişim çağının en efektif stratejilerinden birisidir. Hedef kitleye ulaşmada kullanılabilecek en önemli faktörlerden biri kaliteli görsellerdir. Bu şekilde hedef kitleye uygun mesajı vermede de size yardımcı olur

Kaliteli ekipman, alanında profesyonel ekibiyle Feel Medya; kurumsal ve bireysel tanıtım filmleri, konsept ürün fotoğraf çekimleri, mekan çekimleri, profesyonel drone çekimi alanlarında kaliteli çekimler yaparak sektörünüzde fark yaratmanıza yardımcı olmaktadır.

NEDİR BU PRODÜKSİYON?

Prodüksiyon sayesinde markanızın vermek istediği mesajı markanız adına en akılda kalıcı şekilde verebilirsiniz. Bu mesajı afiş ilan gibi durağan şekilde vermek yerine hareketli görseller ve senaryo akışı ile anlatmak çok daha kolaydır. Bu şekilde çalışmak; kampanya tanıtımlarınızı, ürün kullanımı ile ilgili bilgiler, marka konumlama ve nöromarketing gibi birçok detaydan yararlanabilirsiniz. Kısacası videolu içeriklerin giderek artan izlenme sayısından da anlaşılacağı üzere ulaştırılmak istenen mesajı etkili bir prodüksiyon sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde verebilirsiniz.

FEEL MEDYA ÇEKİMLERİ NASIL MI YAPIYOR?

Öncelikle müşterimizle oturup sohbet edip birbirimizi tanıyoruz ve nelere ihtiyacı olduğunun listesini yapıyoruz. Araştırma sürecimizde ise aynı kategorilerde daha önce yapılan işleri inceliyoruz, bu araştırmayı genelde müşterimizle yapıyoruz sonradan tekrara düşmemek için en ince detaylarına kadar bireflerimizi alıyoruz. 

Çekim yaparken son teknolojiyi baz alarak kullanılan kaliteli ekipmanlar dışında kullanılan ışık ve açılarının ayarlanması yapılır. Bunları yaparken portre çekimi, ürün çekimi ve hareketli görsel çekimlere uygun lensleri kullanarak çekimlerimizi yaparız. Ürün çekimi yapılırken ürünlerin temizliği ve parlaklığı en dikkat ettiğimiz hususlardır. Çekilen fotoğrafın konseptine uygun şekilde editlenmesi ürünlerin görsel açıdan çekiciliğini artırarak daha çok dikkat çekmesini sağlar.