GRAFİK TASARIM

Markanızın ihtiyacı olan kreatif fikirleri yaratıcı tasarımlara dönüştürüyoruz. Oluşturduğumuz tasarımlarla firmanızın vitrinini güzelleştiriyoruz. Uzman ve deneyimli ekibimizle markanızı bulunduğu sektörde daha fazla öne çıkartıyoruz.

Bu bağlamda gelişen teknolojiyle fikirlerimizi birleştirip sanata dönüştürmektir. Bizim başlıca amacımız estetik ve kaliteyi en üst düzeye çıkartarak müşterilerimizi sektörlerinde öne çıkartmak ve daha da görünür kılmaktır.

Markanızın tanıtım aşamasında görsel iletişim oldukça önemli bir yere sahiptir. Bulunduğunuz sektörü ve markanızın çizgisini yansıtan tasarımlar yaparak tasarımlarımızı reklam mecralarında uygun bir şekilde kullanıyoruz. Aynı zamanda firmanıza uygun reklam mecraları seçiminde firmanıza yardımcı oluyor en etkin hedef kitleye hangi kanallardan ulaşacağımızı fikir alışverişi yaparak belirliyoruz. Sektörünüzü tanıyıp sektörde algı yaratan ve dikkat çeken renkleri belirliyor kurumsal çizginizi belirleyen fontlar seçiyoruz.

Marka yönetiminizi yaparken, tasarımların içeriğini oluşturmak ve size fikirler sunmak için dinamik ekibimizle beyin fırtınası yapıyoruz. Markanızın enerjisiyle enerjimizi birleştirip ortaya harika tasarımlar çıkarıyor ve markanız hedef kitlenize doğru bir şekilde duyuruyoruz.

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ NELERDİR ?

Grafik tasarım alanında sizlere web site arayüz tasarımı, ambalaj paket tasarımı, sosyal medya tasarımı, katalog tasarımı, kartvizit tasarımı ve poster afiş tasarımı alanlarında detaylı hizmet vermekteyiz. Bu alanların hepsi tasarımdan öte profesyonellikler gerektiren alanlardır.

WEB SİTE ARAYÜZ TASARIMI NEDİR NASIL YAPILIR?

Web site arayüz tasarımı hazırlanırken firmanızın kurumsal renklerinin kullanım yapılır ama aşırıya kaçılmaması gerekir site genel olarak temiz ve kolay anlaşılır bir tasarıma sahip olmalıdır. Arayüz hazırlanırken güncel olan tasarımların kullanılması ve temel tasarım prensiplerine uygun olması sitenizi daha görünür kılacaktır. Web yazılım da ayrıntılı olarak bahsettiğimiz responsive uyumuna (telefon ve tablet uyumu) da dikkat ederek arayüzü hazırlamaya başlıyoruz. Güncel olarak hazırlanan web site arayüz tasarımında en çok dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise, kullanıcıların ve hedef kitlenin sorularına cevap verilmesidir. Hazırladığımız web arayüzünün minimum temel düzeyde seo kriterlerine uygun olması, güncel olarak hazırlanan blog yazılarıyla sitenizi beslenmesi markanız için maksimum fayda sağlayacaktır.

SOSYAL MEDYA TASARIMI

Sosyal medya tasarımı yaparken renklerin doğru bir şekilde belirlenmesi son derece önemlidir. Her tasarımda kullanılan renk ve renk tonlarının birbiri ile tutumlu olması sayfanıza profesyonel bir bütünlük sağlayacaktır. Renk seçimi yaparken hedef kitlenize rehberlik eden renkler kullanıyoruz, renklerin insan üzerinde ki etkilerini biliyor ve sizin ihtiyacınız olan en uygun rengi seçiyoruz. Sosyal medya tasarımlarınızı yaparken kreatif fikirlerimiz ve hayal gücümüzle birleştirip yapılan işlerden farklı tasarımlar yapıyoruz.